Wojciech Muzyk trzeci w klasyfikacji generalnej Bike Marathon Mini M5

Po ośmiu startach, raciborzanin Wojciech Muzyk, z drużyny sokolrowery.pl, uplasował się na najniższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej Bike Marathon w kategorii Mini M5. Raciborzanin zdobył 2055 punktów, a strata do zwycięzcy wyniosła tylko 32 punkty. Serdeczne gratulacje.








![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)




![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany