Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport20 września 201609:16

Na łowisku nr 635 Ostróg odbyły się zawody w dyscyplinie spławikowej Weterani 55+

Na łowisku nr 635 Ostróg odbyły się zawody w dyscyplinie spławikowej Weterani 55+ - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

17 września zorganizowano wędkarskie zawody sportowe w dyscyplinie spławikowej „Weterani 55+”. Organizatorem tegorocznych zawodów spławikowych było Koło nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu. 

Otwarcia zawodów dokonał wiceprezes do spraw Gospodarczych Koła Leon Ryzner, życząc wszystkim udanych połowów i dobrych wyników. Następnie Sędzia Główny Zawodów Józef Garbiec zapoznał z regulaminem zawodów, omówił warunki bezpieczeństwa w czasie zawodów oraz przeprowadził losowanie stanowisk przez zawodników. Zawody zostały rozegrane w jednej czterogodzinnej turze na łowisku nr 635 Ostróg. Po części organizacyjnej zawodnicy udali się prosto na wylosowane przez siebie stanowiska.

Wędkarskie zawody sportowe w dyscyplinie spławikowej odbywały się przy deszczowej pogodzie, która nie sprzyjała zawodnikom, ale za to w bardzo miłej atmosferze. Ryby współpracowały przy tych warunkach atmosferycznych średnio z zawodnikami, co przełożyło się na uzyskiwane wyniki. W zawodach wzięło udział 21 zawodników z następujących Kół PZW: Koła nr 45 Racibórz-Miasto i Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu.

Wyniki:
1. miejsce: Eugeniusz Kajstura z Koła PZW nr 45 Racibórz-Miasto, z wynikiem 6025 punktów
2. miejsce: Ryszard Michalczyk z Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu z wynikiem 5835 punktów
3. miejsce: Benedykt Galicki z Koła PZW nr 45 Racibórz-Miasto z wynikiem 5235 punktów
4. miejsce: Jan Reichel z Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu z wynikiem 4175 punktów
5. miejsce: Tadeusz Nieznański z Koła PZW nr 45 Racibórz-Miasto z wynikiem 3770 punktów
6. miejsce: Zbigniew Smereka z Koła PZW nr 45 Racibórz-Miasto z wynikiem 3765 punktów
7. miejsce: Bernard Lepiorz z Koła PZW nr 45 Racibórz-Miasto z wynikiem 3680 punktów
8. miejsce: Leon Ryzner z Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu z wynikiem 3000 punktów
9. miejsce: Amadeusz Sirzisko z Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu z wynikiem 2805 punktów
10. miejsce: Zbigniew Ciołek z Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu z wynikiem 2430 punktów

Uroczystego wręczenia nagród dla najlepszych zawodników wędkarskich zawodów sportowych w dyscyplinie spławikowej "Weterani 55 " oraz zakończenia zawodów dokonał Prezes Koła nr 46 SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu Piotr Ćwik.

Zawody odbyły się pod patronatem i ze wsparciem Starostwa Raciborskiego, a dodatkową nagrodę ufundował Sklep Wędkarski NEMO z Raciborza.

fot.: Jacek Leńczyk, Kamil Żymełka, Maciej Kajstura, Roland Przybyła

Autor: Koło PZW nr 45 Racibórz-Miasto,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.05.2025
11 maja 202511:00

Nasz Racibórz 09.05.2025

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.