Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport30 lipca 201621:47

Sparing: Rafako kontra Polonia Głubczyce. Czarna seria raciborzan trwa

Sparing: Rafako kontra Polonia Głubczyce. Czarna seria raciborzan trwa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dziś, na murawie KS Rafako rozegrano sparing pomiędzy ekipą z Łąkowej, a wicemistrzem poprzedniego sezonu opolskiej Saltex IV ligi, czyli Polonią Głubczyce. Gracze gości przeważali w niemal każdym aspekcie gry. Grali skrzydłami, decydowali się na strzały, a co najważniejsze zdobywali bramki. Łącznie zdobyli ich sześć, praktycznie rozstrzygając wynik meczu już w pierwszej części gry.

Rafako, choć był to dla tego zespołu już trzeci sparing, grało ospale, co niejednokrotnie skutkowało spóźnieniem w przerywaniu akcji. Wspomnieć należy, że dla graczy Grzegorza Jakosza była to kolejna sparingowa porażka w okresie przygotowawczym. Oby lepsza gra i wyniki przyszły w sezonie, gdyż z taką prezencją utrzymanie w klasie okręgowej może być naprawdę trudne. 

KS Rafako Racibórz - KS Polonia Głubczyce 2:6 (0:4)

Autor: Grzegorz Piszczan, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport20 czerwca 202619:29

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO]

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Stadion przy ulicy Srebrnej w Raciborzu ponownie stał się areną piłkarskich zmagań młodych zawodników z Polski i zagranicy. W sobotnie przedpołudnie oraz wczesne godziny popołudniowe rozegrano trzeci turniej w ramach V4Cup o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza Jacka Wojciechowicza. W zawodach udział wzięło szesnaście drużyn, które przez wiele godzin rywalizowały o końcowy triumf.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.