Wychowanek Łamatora walczył w Manchesterze

25 czerwca w Menchesterze odbyła sie pierwsza edycja zawodów pod nazwa Empire Grappling Events, w której wystartował wychowanek Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-jitsu Łamator Bartosz Pietrowski.
Pietrowski trenuje obecnie i mieszka w Anglii. Stoczył w sumie 7 walk w kategorii 73,5 kg - niebieskie pasy. Dwie walki w Gi (kimonach) wygrał, a jedną przegrał. Natomiast w NoGi (walka bez kimon) stoczył 4 walki, w tym 3 zwycięskie, co ostatecznie pozwoliło mu zdobyć dwa brązowe medale w tych kategoriach.








![Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO] Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773514607gre05280-.jpg)






![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582802photo-84-z-88-.jpg)
![Dog Adventure Sprint Race w Kuźni Raciborskiej. Emocjonujący pierwszy dzień wyścigów psich zaprzęgów [FOTO] Dog Adventure Sprint Race w Kuźni Raciborskiej. Emocjonujący pierwszy dzień wyścigów psich zaprzęgów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773565976photo-32-z-85-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany