Sport18 czerwca 201611:00
Dawid Żebrowski wystartuje na Mistrzostwach Świata Juniorów

0
Reklama
Racibórz:
Dawid Żebrowski, tegoroczny absolwent ZSOMS, zdobył I miejsce w VIII Memoriale Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki. Dystans 110 m ppł Dawid przebiegł w czasie 13.64, bijąc tym samym rekord życiowy.
Tym wynikiem potwierdził swoją wysoką formę przed Mistrzostwami Świata Juniorów, które odbędą się w Bydgoszczy w dniach 19-24 lipca br. Przypomnijmy, że w lutym br. Żebrowski na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale ustanowił nowy rekord Polski - 7,69 w biegu na 60 m ppł. i został liderem list światowych w tym roku.Trenerem Dawida jest Jarosław Gasilewski. Dawid jest stypendystą Fundacji Alchemia Sportu.
Małgorzata Bonk, ZSOMS fot. z biegu http://www.mzla.pzla.pl/










![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)










![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)







![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)















![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany