Łamatorzy na Superpucharze Polski NoGi w Zawierciu

9 kwietnia reprezentanci Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-Jitsu Łamator oraz Spartana Knurów, gdzie trenerem jest także Tomasz Jabłonka, wystartowali w Superpucharze Polski NoGi w Zawierciu. Konkurencja była ogromna bowiem w szranki stanęło ponad 200 zawodników z Polski i Czech.
Na zwycięzców czekały wspaniałe wykonane specjalnie na tę okazję medale oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Z raciborskiego klubu po złoto kończąc swe walki przed czasem sięgnął Piotr Borowik w najbardziej prestiżowej kategorii elita +79,5kg , Mariusz Magda w licznie obsadzonej kategorii niebieskich pasów do 67,5kg także nie miał sobie równych i zdobył złoty medal kończąc swe pojedynki przed czasem. Po wygraniu kilku walk złote medale wywalczyli także Denis Piekaruś w kat. -91kg senior białe pasy oraz Adam Mularczyk w kat. junior +86,5kg. Z knurowskiego Spartana rewelacyjna formę zaprezentował Adam Witkowski, który błyskawicznie kończył swe pojedynki przed upływem regulaminowego czasu walki i tym samym zdobył złoty medal w kat senior białe pasy -67,5kg. Jego klubowy kolega Adam Długaszek wywalczył brązowy medal w kat.junior -66,5kg. Pozostali zawodnicy: Kamil Bordo, Jacek Reiman, Jakub Heller, Patryk Krawtwurst i Michał Poziomek także zaprezentowali się z dobrej strony jednak nie udało im sie wywalczyć miejsca na podium. Serdeczne podziękowania dla trenerów: Michał Grzeszczuk oraz Przemek Wejner (Spartan Knurów) za przygotowanie zawodników oraz Miasta Racibórz i firmy Eko-okna za wsparcie klubu.





















![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)









![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)



















![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany