Racibórz coraz bliżej finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Starania były już o tegoroczną edycję MP, ale prawo organizacji imprezy dostała Września, gdzie na zawodników czeka kompleks ośmiu boisk. - Mamy zapewnienie związku, że w przyszłym roku finał będzie u nas - informuje nas Mikołaj Michalak z Michalakbrothers.
Starania o MP w plażówce popiera miasto. - Mamy gdzie rozgrywać mecze. Główną areną mógłby być zamek albo teren przy przystani - mówi prezydent Mirosław Lenk. Tegoroczna aplikacja Raciborza przygotowywana wspólnie z braćmi Michalakami przegrała niestety z Wrześnią, ale na przyszły rok - jak zapewnia Mikołaj Michalak - możemy się szykować. Nasze miasto odwiedzi cała czołówka. Będzie też oczywiście mieszkająca w Raciborzu Monika Brzostek, która ma już w kieszeni bilet na igrzyska w Rio.
(w)












![II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777984659675713300-1419211210251406-3056041510382464850-n-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany