Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport3 kwietnia 201612:45

Wędkarze z koła 46 przygotowali łowisko Łęg do sezonu

Wędkarze z koła 46 przygotowali łowisko Łęg do sezonu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz: 2 kwietnia zakończony został wiosenny lifting na łowisku nr 604 Łęg. Efektem zaplanowanych wcześniej prac estetyzacyjno-modernizacyjnych było poprawienie oznakowania łowiska, a także wykonanie we współpracy z ZO PZW w Katowicach generalnego remontu dróg wewnętrznych na łowisku oraz zbudowanie dwóch stanowisk wędkarskich dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

W ramach tego wiosennego projektu, z inicjatywy Gminy Nędza, naprawiona została też droga dojazdowa do akwenów. Zwieńczeniem prac był czyn społeczny  członków Koła nr 46 w Raciborzu, na którym, pomimo mroźnego i mglistego poranka stawiła się rekordowa, około 20-osobowa grupa uczestników. W ramach czynu dokończono prace modernizacyjne przy remoncie dróg, w miejscach gdzie trudno było dojechać ciężkim sprzętem, jak również zebrano kilkadziesiąt worków (!) śmieci. Życzymy wędkarzom i wypoczywającym nad wodą wielu miłych, pełnych relaksu chwil, a także sukcesów wędkarskich w rozpoczynającym się sezonie. Jednocześnie apelujemy o uszanowanie efektów przeprowadzonych prac remontowo-porządkowych i bezwzględne utrzymanie czystości na zmodernizowanym łowisku. 

Zarząd Koła nr 46 w Raciborzu

Autor: Zarząd Koła nr 46 w Raciborzu,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie20 marca 202613:10

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]

Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO]  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 20 marca raciborską Akademię Nauk Stosowanych odwiedził wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, Marek Gzik. Wizycie towarzyszyli parlamentarzyści regionu – posłanka Gabriela Lenartowicz oraz senator Henryk Siedlaczek. Spotkanie było okazją do zaprezentowania potencjału uczelni, jej zaplecza dydaktycznego oraz planów rozwojowych na najbliższe lata.

red.
Reklama
Reklama
Sport20 marca 202614:49

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Sport21 marca 202621:23

Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO]

Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Sobotnie popołudnie miało być dla kibiców Unii Racibórz kolejnym powodem do radości. Po dwóch zwycięstwach na inaugurację rundy wiosennej oczekiwania były wysokie, a rywal – przynajmniej na papierze – wydawał się o wiele słabszy. Rzeczywistość ponownie pokazała jednak, że mecze z LKS 1908 Nędza rządzą się swoimi prawami. Choć przez długie fragmenty spotkania to gospodarze mieli optyczną przewagę, komplet punktów ostatecznie pojechał do Nędzy.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.