Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 lutego 201613:47

Zawody sportowe dla przedszkolaków w SP 15

Zawody sportowe dla przedszkolaków w SP 15 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W ramach promocji szkoły w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu zorganizowane zostały zawody sportowe dla przedszkolaków. Przygotowany tor przeszód był okazją do sprawdzenia swoich umiejetności, ale przede wszystkim okazją do świetnej zabawy.

Już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym mury Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego przy ul. Słowackiego odwiedziło ponad 300 dzieci z zaprzyjaźnionych Przedszkoli. Tym razem Przedszkolaki wzięły udział w rozgrywkach sportowych w sali gimnastycznej. Zajęcia przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli szkoły miały na celu wyrabianie ogólnej sprawności ruchowej dzieci; wdrażanie do rywalizacji zespołowej;  nabywanie odporności emocjonalnej oraz umożliwienie najmłodszym  dobrej zabawy przy współudziale starszych kolegów z klas sportowych, celem pokonywania bariery przedszkole - szkoła. Wszyscy, zarówno Przedszkolaki, jak i uczniowie szkoły świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt, że nie jest ważne, które miejsce zajmiemy, lecz to, że możemy brać udział w sportowej zabawie razem z innymi kolegami i koleżankami.

Barbara Szyksznian-Morek

Autor: Katarzyna Kubik,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 czerwca 202619:29

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO]

Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Stadion przy ulicy Srebrnej w Raciborzu ponownie stał się areną piłkarskich zmagań młodych zawodników z Polski i zagranicy. W sobotnie przedpołudnie oraz wczesne godziny popołudniowe rozegrano trzeci turniej w ramach V4Cup o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza Jacka Wojciechowicza. W zawodach udział wzięło szesnaście drużyn, które przez wiele godzin rywalizowały o końcowy triumf.

red., fot. Jan Ptak
Sport19 czerwca 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.