Pierwsze mecze HLPN w nowym roku

Pierwszym meczem rozegranym w 2016 roku w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej było spotkanie PRD Dream Team z Ultimate Team. Lepsza okazała się drużyna Ultimate, zwyciężając 2:1. Salon Fryzjerski pokonał LKS Raszczyce 18:5, co jest najwyższą wygraną w tej edycji. Jako ostatni na parkiecie pojawili się zawodnicy pierwszoligowych zespołów AMJ DachMig i Cukiernia Gianni.
I liga
AMJ Dach-Mig - Cukiernia Gianni 4:9 (2:6)
Bramki: Paweł Paprocki 2, Piotr Wieder, Marek Pytlik - Mateusz Kocot 4, Mariusz Frydryk 2, Damian Botorek, Mariusz Cichoń, Michał Joszko
Zawodnik meczu: Mariusz Frydryk (Cukiernia Gianni)
II liga grupa B
Salon Fryzjerski A&V - LKS Raszczyce 18:5 (7:4)
Bramki: Kamil Szałkowski 5, Sebastian Kapinos 4, Paweł Woniakowski 4, Łukasz Zapotoczny 3, Artur Potaczek - Patryk Kornas 2, Rafał Płaszczyński, Paweł Czogalla, Tomasz Derkowski, Tomasz Derkowski sam.
Zawodnik meczu: Paweł Woniakowski (Salon Fryzjerski A&V)
PRD Dream Team - Ultimate Team 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Kawik - Adam Nikel, Dominik Chory
Żółte kartki: Adrian Chałupiński, Łukasz Chałupiński, Kacper Krupa (PRD Dream Team), Szymon Kubik (Ultimate Team)
Czerwona kartka: Adrian Chałupiński (PRD Dream Team)
Zawodnik meczu: Patryk Moneta (Ultimate Team)
Zapowiedź kolejnych meczów
Niedziela (3.01.2016)
15.00 RS-Bau Team - FC Po Nalewce II A
16.00 Cranberry Team - Iras Team II A
17.00 IC Team - Trzymej Ściana II B
18.00 Płomień - Mat-Bruk I
19.00 Feniks - Wychylylybymy I
20.00 Galaktikos - Harpagany Au I
21.00 Marek & Dariusz Metalbau GmbH - Limfo-Med I




















































![Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774100986p3201058-.jpg)






![Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774172721bez-nazwy-139-.jpg)
![Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774124422gre05441-.jpg)

![Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774087406dsc-5256-.jpg)




![R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774099429dsc-0026-.jpg)















![Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774097620dsc-0037-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany