Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 października 201511:31

Cztery medale zapaśników MKZ Unia Racibórz na Pucharze Polski Kadetów w Radomiu

Cztery medale zapaśników MKZ Unia Racibórz na Pucharze Polski Kadetów w Radomiu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Kolejny udany start zanotowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz. W miniony weekend w Radomiu, podczas Jesiennego Pucharu Polski Kadetów (Juniorów Młodszych) w zapasach w stylu klasycznym, podopieczni trenerów Piotra Szczeponioka i Piotra Żurawika wywalczyli cztery medale: złoty, dwa srebrne i brązowy. 

Kategorię do 42 kilogramów zdominował Kamil Czarnecki, który w wielkim stylu wywalczył pierwsze miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowali się również drudzy w swoich kategoriach Filip Petrończak (54 kg) i Mariusz Tochwin (69 kg) oraz Gracjan Głogiewicz (63 kg), który ukończył rywalizację na trzecim miejscu.

W klasyfikacji drużynowej ekipa MKZ Unia Racibórz została sklasyfikowana na drugiej pozycji. W Radomiu punktowali ponadto Tomasz Wawrzyńczyk (85 kg) – 5. miejsce, Krzysztof Prasek (54 kg) i Filip Świerczewski (58 kg) – 7. miejsce. Kamil Kremer (58 kg) ukończył zawody na 12. miejscu , a Michał Michniewicz (50 kg) został sklasyfikowany na 21. pozycji. Wszyscy zawodnicy MKZ Unia to uczniowie ZSOMS Racibórz. Startujący w wadze 76 kg Jakub Wysocki zajął w Radomiu 18. miejsce.

Autor: Materiał nadesłany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 sierpnia 202512:28

THE END Magicznej Plaży w Bukowie. Co dalej z terenem przy akwenie?

THE END Magicznej Plaży w Bukowie. Co dalej z terenem przy akwenie? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
17
red., fot. R. Ambroziewicz/arch. portalu
Reklama
Aktualności16 sierpnia 202517:13

Dożynki w Cyprzanowie rozpoczęły sezon świętowania plonów w gminie Pietrowice Wielkie

Dożynki w Cyprzanowie rozpoczęły sezon świętowania plonów w gminie Pietrowice Wielkie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Cyprzanów jako pierwsza wieś w gminie Pietrowice Wielkie zorganizował dziś, 16 sierpnia, tradycyjne dożynki. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą dziękczynną, a następnie barwnym korowodem, który przeszedł ulicami miejscowości.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 sierpnia 202520:34

MRfest 2025 rozgrzał Kuźnię Raciborską. Święto klasyki, tuningu i mocy [FOTO]

MRfest 2025 rozgrzał Kuźnię Raciborską. Święto klasyki, tuningu i mocy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

W sobotę 16 sierpnia stadion w Kuźni Raciborskiej stał się miejscem wielkiego święta motoryzacji. To właśnie tutaj odbył się MRfest 2025, czyli zlot zorganizowany przez MotoRacibórz, który przyciągnął setki pasjonatów czterech i dwóch kółek. Od godzin porannych na płycie stadionu pojawiały się samochody i motocykle, które wzbudzały podziw nie tylko swoją mocą, lecz także wyglądem.

red., fot. Kamil Kania
Sport16 sierpnia 202523:33

Dwa mecze, sześć punktów. Najlepszy start Unii Racibórz od wielu lat [FOTO]

Dwa mecze, sześć punktów. Najlepszy start Unii Racibórz od wielu lat [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotnie popołudnie na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbyło się spotkanie drugiej kolejki III grupy klasy okręgowej, w którym miejscowa Unia podejmowała Płomień Połomia.

(greh)
Reklama
Sport17 sierpnia 202522:28

Historyczny debiut i wysoka wygrana Gamowa [FOTO]

Historyczny debiut i wysoka wygrana Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Beniaminek z niewielkiego Gamowa, liczącego nieco ponad 400 mieszkańców, zapisał piękną kartę w historii lokalnej piłki nożnej. W spotkaniu rozegranym na boisku KS Rafako Racibórz drużyna LKS Gamów pokonała Naprzód Syrynia, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III Ligi Śląskiej. 

(greh)
Sport17 sierpnia 202523:37

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami weekend pełen piłkarskim emocji. Do gry dołączyły kolejne zespoły. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności18 sierpnia 202511:51

Konferencja PiS w sprawie KPO. Michał Woś: Każdy dzień rządów Tuska to dzień stracony [WIDEO]

Konferencja PiS w sprawie KPO. Michał Woś: Każdy dzień rządów Tuska to dzień stracony [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
11
Racibórz:

18 sierpnia pod Starostwem Powiatowym w Raciborzu odbyła się konferencja prasowa posła Michała Wosia, poświęcona tematyce Krajowego Planu Odbudowy i sposobowi wydatkowania unijnych środków. Polityk nie krył krytyki wobec działań obecnego rządu, wskazując, że pieniądze z KPO trafiają do projektów, które – jak podkreślił – trudno uznać za zgodne z celami funduszu.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.08.2025
13 sierpnia 202522:19

Nasz Racibórz 15.08.2025

Nasz Racibórz 08.08.2025
7 sierpnia 202522:29

Nasz Racibórz 08.08.2025

Nasz Racibórz 01.08.2025
1 sierpnia 202518:54

Nasz Racibórz 01.08.2025

Nasz Racibórz 25.07.2025
25 lipca 202509:25

Nasz Racibórz 25.07.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.