Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport20 września 201522:53

A klasa: Derby gminy dla Tworkowa. Tysięczny mecz Dariusza Podlaska

A klasa: Derby gminy dla Tworkowa. Tysięczny mecz Dariusza Podlaska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

Niedziela w Tworkowie obfitowała w piłkarskie emocje. Na boisko wybiegły zespoły gospodarzy i gości z Owsiszcz. Oba zespoły mierzyły się w derbach gminy. Spotkanie nie stało może na najwyższym poziomie, lecz licznie zgromadzona publika nie miała ostatecznie na co narzekać. Były szybkie akcje, wiele strzałów, gole, kartki, a nawet rzut karny, który nie sprawił większych problemów Michałowi Bachorskiemu. Niestety, mimo starań gracze gości opuszczali boisko na tarczy. Powód do świętowania miał także arbiter niedzielnego spotkania, Dariusz Podlasek, dla którego był to już tysięczny mecz w sędziowskiej karierze.

LKS 05 Tworków - LKS Owsiszcze 2:1 (2:1)

1:0 Grud Szymon 8'
2:0 Stefan Pawlik 21'
2:1 Piotr Złoty 37'

Żółte kartki: Edward Kowalczyk (Tworków); Kamil Cisz (Owsiszcze)

Składy

LKS Tworków: Denis Wszołek - Marcin Wieder, Andrzej Miensopust, Edward Kowalczyk (kpt.), Adam Jachimowicz, Michał Sala (90. Kevin Krzyżok), Stefan Pawlik, Łukasz Musioł, Szymon Grud (88. Dennis Kustos), Wojciech Podolak, Marek Pytlik (66. Artur Krzyżok)
Rezerwa: Marek Świrzewski
Trener: Adam Jachimowicz
II trener: Edward Kowalczyk
Kierownik drużyny: Dawid Gawlina

LKS Owsiszcze: Michał Bachorski - Sebastian Ćwik, Piotr Warzeszka, Kamil Cisz, Marek Klima, Adrian Tlon (kpt.), Marcin Franiczek, Krzysztof Pientka, Piotr Złoty, Kamil Tlon (74. Andrzej Adamiec), Mateusz Warzeszka
Trener: Dariusz Karasiewicz
Kierownik drużyny: Dawid Cisz

Spotkanie sędziowali: Dariusz Podlasek (sędzia główny), Grzegorz Piwowarczyk, Arkadiusz Targowski (asystenci)

Autor: Grzegorz Piszczan, gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 kwietnia 202500:15

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Miniony weekend w regionie nie poskąpił piłkarskich emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.