Rafał Brzozowski wśród zapaśniczek. Artysta gościł na Unii

Rafał Brzozowski był dziś gościem Miejskiego Klubu Zapaśniczego „Unia” w Raciborzu. Artysta spotkał się z Grzegorzem Pieronkiewiczem, prezesem Polskiego Związku Zapaśniczego oraz przebywającymi na zgrupowaniu w Raciborzu, zawodniczkami kadry narodowej juniorek młodszych i sztabem szkoleniowym Władysławem Olejnikiem i Romanem Królińskim. Znany polski wokalista to były zapaśnik, medalista mistrzostw Polski.
Gwiazda polskiej estrady pozowała do pamiątkowych zdjęć, był też czas na krótką rozmowę z zawodniczkami, które przygotowują się na zgrupowaniu w Raciborzu do występu na Mistrzostwach Świata w Sarajewie. Wizyta Rafała Brzozowskiego u raciborskich zapaśników to nie był przypadek. W przeszłości znany z takich przebojów jak „Tak blisko” czy „Katrina” artysta z powodzeniem trenował zapasy, był medalistą mistrzostw Polski i do dziś czuje duży sentyment do tej dyscypliny. Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski był wczoraj gwiazdą XXIII Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego, strażaków, którzy tragicznie zginęli podczas wielkiego pożaru w 1992 roku.






















![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)

![XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] XV Gala Zespołu Tanecznego SKAZA rozpoczęta. Pierwsza odsłona za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781935704dsc-4054-.jpg)


![Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] Średniowiecze ożyło w Raciborzu! Wielka bitwa wojów i klimat dawnych wieków w Arboretum [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781953743dsc-4569-2-.jpg)


![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)
![Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] Młody Widzew bezkonkurencyjny w Raciborzu. Zwyciężył w międzynarodowym V4Cup [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781976441dsc-2797-.jpg)



















![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)


![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.