Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport3 lipca 201409:07

Lekka atletyka. Żebrowski do Eugene i Nankin

Lekka atletyka. Żebrowski do Eugene i Nankin  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu Dawid Żebrowski (MKS-SMS Victoria Racibórz) doczekał się pomyślnych wieści z lekkoatletycznej centrali. Zarząd PZLA podjął decyzję, ze podopieczny trenera Karola Szynola otrzyma powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Eugen (USA) - 22/27 lipiec oraz na 2. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży (U 18), które zostaną rozegrane 16/26 sierpnia w Nankin (Chiny).

Otrzymane nominacje na tak prestiżowe światowe imprezy specjalizującego się w bieg na 110 m, to bez wątpienia największy sukces młodego, utalentowanego płotkarza. Przypomnijmy, że Dawid Żebrowski (junior młodszy) został przed kilkoma dniami mistrzem Polski juniorów, a więc w starszej kategorii wiekowej. Dawid jest świetnym kontynuatorem dobrej passy raciborskich specjalistów w biegu na 110 m przez płotki. Ma też dobry wzorzec w postaci kariery sportowej dwukrotnego olimpijczyka, medalisty mistrzostw świata i Europy, rekordzisty Polski Artura Nogi, także trenowanego przez Karola Szynola w Szkole Mistrzostwa Sportowego i Victorii.

(nc)

Autor: nc,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202512:00

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis!

Dożynki w Krzanowicach już za nami – zdjęcia na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Krzanowice przygotowały dwudniowy program dożynkowy, który przyciągnął licznych mieszkańców i gości.

Jan Ptak
Aktualności8 września 202508:39

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO]

Piękni i Młodzi na finał gminnych dożynek w Pawłowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Pełne muzyki, barw i radości – takie były tegoroczne dożynki gminne w Pawłowie, które zgromadziły mieszkańców gminy Pietrowice Wielkie oraz licznych gości. Dwudniowe świętowanie zakończyło się wielkim koncertem zespołu Piękni i Młodzi.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Nasz Racibórz 15.08.2025
13 sierpnia 202522:19

Nasz Racibórz 15.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.