Młodzi piłkarze walczyli na orliku

W dniach 24-26 maja w Raciborzu miał miejsce Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Nożnej 6-osobowej na Murawie Chłopców do lat 16. Wzięło w nim udział sześć drużyn. Turniej otworzył starosta Adam Hajduk, a patronat honorowy objął Powiat Raciborski. Organizatorami imprezy byli: Polski Związek Sportu Niesłyszących, Szkolny Klub Sportowy Głuchych "Odra" Racibórz, SOSWNiS w Raciborzu.
Grupa A
Wejherowo – Warszawa 1:3
Racibórz – Warszawa 1:4
Wejherowo – Racibórz 17:1
Grupa B
Lublin – Gliwice 9:1
Przemyśl – Gliwice 11:1
Lublin – Przemyśl 9:3
Półfinały
Warszawa - Przemyśl 11:1
Lublin - Wejherowo 0:5
Mecz o 3. miejsce
Przemyśl - Lublin 0:13
Mecz o 1. miejsce
Warszawa - Wejherowo 3:2
1. Mazowsze Warszawa
2. Olimp Wejherowo
3. Spartan Lublin
4. Niedźwiadek Przemyśl
5. MIG Gliwice
6. Odra Racibórz
Najlepszy bramkarz: Tomasz Morawski (Mazowsze Warszawa)
Król strzelców: Sylwester Maszota (Olimp Wejherowo)
Najlepszy zawodnik: Damian Bieniak (Mazowsze Warszawa)
































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany