Dziewięciu wspaniałych z Płoni

W sobotę na boisku przy ul. Wyszyńskiego odbył się mecz siódmej kolejki spotkań grupy D trampkarzy starszych. O trzy punkty walczyły drużyny LKS-u Wicher Płonia i LKS-u Owsiszcze. Zespół Wichru przystąpił do meczu mając w składzie dziewięciu zawodników, mimo to zdołał pokonać rywali aż 4:1.
LKS Wicher Płonia - LKS Owsiszcze 4:1 (2:1)
LKS Wicher Płonia: Rafał Rycman - Paweł Biela, Samson Mackiewicz, Michał Rycka (kpt.), Adam Skupch, Paweł Sładek, Rafał Piela, Jakub Węglarski, Karol Wala
Trener: Ireneusz Bernat
LKS Owiszcze: Patryk Bachorski - Tomasz Karnówka (kpt.), Anna Karnówka, Kamil Wolny, Bożena Pientka, Kacper Taborski, Kamil Lichownik, Adam Miłota, Adam Staniczek, Dawid Hanslik, Mateusz Szebestik
Zawodonicy rezerwowi: Dominik Błaszczok, Fabian Wolny, Marcel Władarz, Wiktor Krupa, Marcel Krupa
Trener: Dariusz Karasiewicz
Sędziował: Sebastian Stopa
Katarzyna Przypadło
































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany