Piłkarki z Afryki pożegnały Racibórz

Grace Asare i Cynthia Adobia nie są już zawodniczkami RTP Unii Racibórz. Po trzech miesiącach pobytu w naszym klubie, reprezentantki Ghany ze względów osobistych musiały wrócić do swojego kraju. Na poniedziałkowym treningu Grace i Cynthia pożegnały się z koleżankami z drużyny i sztabem szkoleniowym, a dziś rano z Warszawy odleciały do Afryki.
Piłkarki z Czarnego Lądu pojawiły się w klubie z Raciborza na początku lutego. Po kilku niezłych występach w sparingach, mistrz Polski postanowił zaangażować obie zawodniczki na rundę wiosenną bieżącego sezonu. Afrykanki debiutowały w Unii w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski z Mitechem Żywiec, później grały także w meczach ligowych. W wygranym spotkaniu z Górnikiem Łęczna 4:1, Grace Asare zdobyła swoją pierwszą i jak się okazało jedyną bramkę w barwach Unii Racibórz.










![Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871045598333448-900629152302961-443722479592108171-n-2-.jpg)














![Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871592image00007-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany