Trzeci weekend z HLPN za nami
Wczoraj rozegrano pięć spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej. W I lidze Cukiernia Gianni wygrała z Salosem Pogrzebień, Xpres.pl z KMP SMS Hyrbud, a Pędzące Byki pokonały Rozruch Żorska Team. W II lidze zwycięstwa odniosły ekipy Canarinhos i Węglowski Team.
I liga
Salos Pogrzebień – Cukiernia Gianni 2:6 (1:1)
Bramki: Marcin Wałach, Samuel Wrobel – Patryk Podstawka 3, Mateusz Kocot, Sebastian Pytlarz, Edward Kowalczyk
Zawodnik meczu: Patryk Podstawka (Cukiernia Gianni)
KMP SMS Hyrbud – Xpres.pl 3:10 (1:4)
Bramki: Maciej Pitry, Andrzej Durda, Konrad Świstowski – Roman Kowalczyk 3, Bartosz Winkler 2, Tomasz Wochnik 2, Tomasz Sobeczko, Maciej Pitry 2 sam.
Żółta kartka: Krzysztof Cerkowniak
Zawodnik meczu: Bartosz Winkler (Xpres.pl)
Pędzące Byki – Rozruch Żorska Team 3:2 (1:1)
Bramki: Grzegorz Dancewicz, Karol Hoła, Marcin Handziuk – Wojciech Pytlik, Michał Zieliński Michał sam.
Żółte kartki: Grzegorz Dancewicz (Pędzące Byki), Łukasz Ploch, Wojciech Grabiniok (Rozruch Żorska Team)
Zawodnik meczu: Mateusz Stebel (Pędzące Byki)
mecze, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy
1. Cukiernia Gianni 3 9 18:5 +13
2. Pędzące Byki 3 9 18:8 +10
3. Xpres.pl 3 6 19:12 +7
4. Galaktikos 3 6 22:16 +6
5. Pokrycia Dachowe-ZUPH Dzierżęga 2 6 13:8 +5
6. Start Pietrowice 3 3 19:23 -4
7. Rozruch Żorska Team 3 0 6:13 -7
8. Salos Pogrzebień 2 0 6:14 -8
9. Płomień SRC Serwis 1 0 4:13 -9
10. KMP SMS Hyrbud 3 0 14:27 -13
II liga grupa A
Canarinhos – Mieszko 10:5 (5:0)
Bramki: Tomasz Wardęga 3, Sławomir Bluszcz 2, Mateusz Trzcionka 2, Grzegorz Brzoska, Martin Bugdol, Jarosław Deberny sam. – Robert Depta 2, Bogdan Badowski, Łukasz Lisowski, Łukasz Wardęga
Zawodnik meczu: Grzegorz Brzoska (Canarinhos)
mecze, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy
1. Canarinhos 2 6 21:10 +11
2. Red Bulls Team 2 6 13:6 +7
3. Jaskowski.net - team 3 4 18:22 -4
4. Drużyna X 2 3 12:9 +3
5. Czarne Koszule 3 3 23:22 +1
6. Mieszko 3 1 10:23 -13
7. CXT Odra Racibórz 1 0 3:8 -5
II liga grupa B
Węglowski Team – ProAktywni.com 3:2 (2:0)
Bramki: Michał Bohonos 2, Marcin Ochojski – Piotr Święty, Janusz Libowski
Żółta kartka: Paweł Sobociński
mecze, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramkowy
1. Węglowski Team 3 9 16:10 +6
2. Bad Boys 2 6 20:5 +15
3. Sześć stów w plecy 3 6 17:10 +7
4. ProAktywni.com 2 3 10:5 +5
5. Feniks 3 3 14:21 -7
6. Raciborek.pl 3 0 9:20 -11
7. LAżulowe Wybrzeże 2 0 6:21 -15
Piątek (7.12.2012)
20.00 Sześć stów w plecy – Bad Boys
21.00 Raciborek.pl – ProAktywni.com
Sobota (8.12.2012)
19.00 Salos Pogrzebień – Pędzące Byki
20.00 Pokrycia Dachowe-ZPUH Dzierżęga – Płomień SRC Serwis
21.00 Czarne Koszule – Mieszko
Niedziela (9.12.2012) – z powodu Mistrzostw Polski w halowej piłce kobiet spotkania niedzielne mogą się trochę opóźnić
20.00 Drużyna X – CXT Odra Racibórz
21.00 Feniks – LAżulowe Wybrzeże
Jaskowski.net - team – Red Bulls Team - w późniejszym terminie
Katarzyna Przypadło
Komentarze (0)
Komentarze zostały zablokowane.