Kłosek wygrał przez efektowne duszenie

Damian Kłosek z raciborskiego Łamatora wygrywa swoją trzecią zawodową walkę na gali Colosseum X Powrót Gladiatorów! Walka rozegrała się w formule MMA w Sosnowcu przy komplecie widzów w piątkowy wieczór. Niepokonany zawodnik Łamatora Racibórz zmierzył się z Piotrkiem Grankiem.
Walka trwała minutę i 50s po czym zakończyła się na korzyść raciborskiego zawodnika poprzez efektowne duszenie (trójkąt nogami). Na tej samej gali miał walczyć także klubowy kolego Damiana - Kamil Tarnawski. Jednak do walki nie doszło ze względu na tragedię rodzinną rywala Kamila. Walka ta została przełożona na Grudzień. Serdeczne podziękowania dla zawodników Klubu Łamator za pomoc w przygotowaniach do walki, kibicom za doping oraz dla pana Mateusza Kłoska właściciela firmy Eko-okna za wsparcie klubu - relacjonuje przezes Tomasz Jabłonka
![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)








![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany