Racibórz na mapie BbL

Liczba stadionów, na których organizowane są zajęcia pod hasłem BiegamBoLubię rośnie z tygodnia na tydzień. Nową miejscowością na mapie BbL jest położony w województwie śląskim Racibórz. Zajęcia w każdą sobotę, o godzinie 9:30 na stadionie OSiR, przy ul. Zamkowej 4.
Sześćdziesięciotysięczny Racibórz można bez wahania nazwać sportowym miastem. Działa tutaj ponad 40 klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych, które skupiają ok. 1300 osób uprawiających 17 dyscyplin sportowych. W Raciborzu znajduje się także Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego z klasą o profilu lekkoatletycznym. Więcej na stronie http://www.biegambolubie.com.pl/raciborz-jest-z-nami.html
Zapraszamy na spotkania BiegamBoLubię w Raciborzu - w każdą sobotę, o godzinie 9:30 na stadionie OSiR, przy ul. Zamkowej 4
Ze sportowym pozdrowieniem Beata Szyjka



![Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782992577gre07481-.jpg)














































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany