Juniorki wśród najlepszych w Polsce

Pomyślnie przebrnęły przez 1/8 Mistrzostw Polski juniorki UKS Krzanowice, które wygrały w Wieliczce trzy mecze i awansowały do dalszych rozgrywek ogólnopolskich. W zasadzie pierwszy zwycięski mecz z gospodyniami zadecydował o wygraniu grupy i awansie do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.
Licznie zgromadzona publiczność w Wieliczce mocno dopingowała swoją drużynę w meczu z krzanowiczankami. Tylko w pierwszej partii gospodynie nadawały ton w grze, gdzie dzięki błędom krzanowiczanek prowadziły 1:0. Od drugiego seta dziewczęta z Krzanowic opanowały emocje, przystosowały się do olbrzymiej hali i zaczęły grać poprawnie, co doprowadziło do remisu.
Trzecia i chyba najważniejsza partia toczy się od początku punkt za punkt. W końcówce gospodynie odskakują na 3 punkty i wydawało się, że jest po secie, jednak waleczne krzanowiczanki doprowadzają do remisu 23 : 23 i wygrywają po zaciętej walce. Czwarty set przebiegał pod pełną kontrolą dziewcząt z Krzanowic, które rozluźnione i pewne swoich umiejętności pewnie wygrywają i zapisują na swoim koncie dwa ważne punkty.
MKS - MOS Wieliczka - GS UKS Krzanowice 1:3 (22,-21,-23,-15)
Dwa kolejne mecze w turnieju były formalnością, ponieważ drużyny z Łodzi i Kielc prezentowały słaby poziom i pokonanie ich nie było żadnym problemem dla krzanowiczanek. Zwycięstwo w grupie zadecydowało, że krzanowiczanki w ćwierćfinale Mistrzostw Polski wyjadą do Elbląga i będą rywalizować z drużynami z Bydgoszczy, Nysy i Elbląga. Grupa bardzo trudna ale jak zawsze krzanowiczanki zostawią całe serce by godnie reprezentować Krzanowice, powiat raciborski i Śląsk i miejmy nadzieję, że awansują do dalszych gier !!!.
KS Dziewiątka Łódź - GS UKS Krzanowice 0:3 (-18,-15,-20)
Salos Kielce - GS UKS Krzanowice 0:3 (-20,-20,-13)
Skład: Magdalena Sławik, Aleksandra Baron, Sylwia Balcer, Joanna Staniszewska, Barbara Otlik, Joanna Swierczek, Magdalena Kuziak - libero, Karolina Wittek, Justyna Swierczek.
![200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] 200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778870546dsc-3792-.jpg)




![Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778783352dsc-9937-.jpg)





![Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17789518471778947341tempimage060fuq-.jpg)

![Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778914939gemini-generated-image-3naq1w3naq1w3naq-2-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany