XXV turniej tenisa stołowego o Puchar wójta Gminy Nędza

25 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Nędzy odbył się jubileuszowy XXV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nędza. Wydarzenie to, cieszące się rokrocznie dużą popularnością, zgromadziło w tym roku rekordową liczbę uczestników – prawie 100 zawodników zmierzyło się w sześciu kategoriach wiekowych i umiejętnościowych. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Nędza, Leszek Pietrasz, podkreślając znaczenie sportu w życiu lokalnej społeczności.
Wyniki w poszczególnych kategoriach
Kategoria dziewczynek klas I-III:
1. Natalia Wroza
2. Paulina Dunkel
Kategoria chłopców klas I-III SP:
1. Antoni Skroban
2. Maksymilian Gawłowski
3. Nikodem Ratuszniak
4. Stanisław Kozakiewicz
Kategoria klas IV-VI SP:
1. Jan Pawliczek
2. Błażej Kramarczyk
3. Adam Krziżek
4. Szymon Kułaga
Kategoria klas VII-VIII SP:
1. Kamil Kramarczyk
2. Adrian Bolwoluk
3. Wojciech Ziarnik
4. Tymoteusz Depta
Kategoria Open mieszkańców Gminy Nędza:
1. Paweł Hildebrand
2. Mirosław Cyran
3. Szymon Plewa
Kategoria Open:
1. Bronisław Depta
2. Tomasz Nowak
3. Gabriel Bieniewski
Nagrody specjalne
Najmłodszym uczestnikiem turnieju był siedmioletni Jakub Szydłowski, który wykazał się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem. Z kolei najstarszym zawodnikiem został Tadeusz Murawski, liczący 78 lat, który udowodnił, że pasja do sportu nie zna granic wiekowych.
Za organizację turnieju odpowiadali Sylwester Bobrzik oraz Szymon Śmieszek, którzy zadbali o profesjonalne przygotowanie zawodów oraz przyjazną atmosferę. Wydarzenie nie tylko promowało aktywność fizyczną, ale również integrowało mieszkańców gminy, oferując im okazję do rywalizacji oraz wspólnego spędzania czasu.
Turniej o Puchar Wójta Gminy Nędza to już tradycja, która co roku przyciąga nowych uczestników. Jubileuszowa edycja pokazała, że tenis stołowy jest sportem dla każdego – niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności.














![Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1756403020img-20250828-wa0027-.jpg)



![Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] Na Długiej pojawiły się platany. Na początek w donicach, docelowo mogą trafić do gruntu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774706142zrzut-ekranu-2026-03-28-o-14-55-19-.png)

![Fotowoltaika na miejskich budynkach. Racibórz inwestuje w energię przyszłości [LISTA] Fotowoltaika na miejskich budynkach. Racibórz inwestuje w energię przyszłości [LISTA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774619769653536827-1377889661047837-921970257166727319-n-2-.jpg)

![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774597570641249479-1242434651408193-355452088067088000-n-.jpg)


























![Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] Niewykorzystane okazje i spóźniona pogoń. Podział punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774737636gre05669-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany