Sport18 marca 202408:55
Mistrzostwach Europy Jungle Ninja w Płocku. Raciborzanie w finałach

0
Reklama
Racibórz:
W ten weekend, 16-17 marca, 6 Raciborków wystartowało w Mistrzostwach Europy Jungle Ninja w Płocku.
W sobotę odbyły się eliminacje do niedzielnych finałów na 10-etapowym torze na czas, do których wchodziło tylko 8 zawodników z 200 startujących z najlepszym wynikiem. Tym samym aż czterech Raciborkow dostało się do finałów, zajmując ostatecznie:
w kategori 9-10 lat
Ola Paskuda 5 miejsce
Paulina Paluch 7 miejsce
w kategori 11-12 lat
Mateusz Miczek 8 miejsce
w kat 13-14 lat
Adam Mielnik 5 miejsce



![Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777548601dsc-2393-.jpg)
![Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Szymocicach, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Szymocicach, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777453674zrzut-ekranu-2026-04-29-o-11-07-30-.png)

![Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777486850img-9827-.jpg)
![Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749246055-dsc8325-.jpg)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany