Racibórz gościł uczestników XV Otwartych Mistrzostwa Polski Iaido i Jodo

Trwająca od czwartku impreza wczoraj, 20.05., miała najważniejszą część - finał zmagań i udekorowanie najlepszych.
Wczoraj do Raciborza zjechało najwięcej uczestników. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Polski Związek Kendo, raciborski klub Butokukan oraz Urząd Miasta Racibórz i OSiR. Jeszcze dziś można obserwować trening Iaido cz. 2, egzaminy Iaido i - do 16.00 - wolny trening. Więcej informacji nt. zawodów można znaleźć na ich stronie domowej oraz na stronie związkowej.





























































































![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)







![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)





![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)


![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany