Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 marca 202209:32

Wdarli się w nocy na pływalnie SMS-u i PWSZ. Poznajesz te osoby?

Wdarli się w nocy na pływalnie SMS-u i PWSZ. Poznajesz te osoby?  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie wdarcia się w nocy z 06/07 lutego bieżącego roku na tereny krytych pływalni mieszczących się przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Śląskiej w Raciborzu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ulicy Słowackiego w Raciborzu. 

Z dokonanych ustaleń dowodowych wynika, że sprawcami są dwie młode osoby – kobieta i mężczyzna. W obu przypadkach monitoring utrwalił wizerunek sprawców. - W związku z powyższym zwracamy się do wszelkich osób mających jakiekolwiek informacje na temat danych identyfikujących sprawców przestępstwa z prośbą o kontakt telefoniczny pod numerem 47 855 62 80, 47 855 62 00, mailowy pod adresem [email protected] lub osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu - Wydział Kryminalny - podała komenda.

Poszukiwane osoby muszą się liczyć z zarzutem z art. 193 kk („Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku"). Jak się dowiadujemy, w ZSOMS, gdzie para zażyła kąpieli i robiła sobie zdjęcia, doszło też do zniszczenia mienia.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był LKS Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.