Aktualności27 sierpnia 202109:03
29. rocznica pożaru w Kuźni, klasyki w Zabełkowie, miłosne pieśni w Nędzy - tydzień w TV

0
Reklama
Racibórz:
26 sierpnia w Kuźni Raciborskiej uczczono pamięć strażaków poległych podczas wielkiego pożaru lasów w 1992 r., w Zabełkowie spotkali się miłośnicy oldtimerów, a w Nędzy zorganizowano wielki dwudniowy festyn. Jest też filmowe podsumowanie Dni Raciborza. Najciekawsze relacje Raciborskiej Telewizji Kablowej z ostatniego tygodnia.




















![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz