Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 sierpnia 202115:10

Darmowe kursy językowe online dla czytelników raciborskiej biblioteki

Darmowe kursy językowe online dla czytelników raciborskiej biblioteki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Pięć języków obcych oraz angielski biznesowy. Nowocześnie, multimedialnie i co najważniejsze całkowicie za darmo! Raciborska biblioteka zaprasza do skorzystania z oferty kursów e-learningowych!

Czytelnicy biblioteki mogą uzyskać darmowy dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej Lerni. W ramach dostępu można samodzielnie doskonalić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego, na różnych poziomach zaawansowania. Ponadto dla chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe przygotowano specjalny kurs BusinessEnglish123, czyli język angielski biznesowy.

Z kursów online mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, zarówno w bibliotece jak i w domu. Wystarczy zgłosić się po indywidualny kod dostępu do serwisu szkoleniowego Lerni, na którym znajdują się wszystkie kursy. Kody dostępne są dla czytelników we wszystkich filiach i oddziałach biblioteki. Ilość miejsc ograniczona!

Jednocześnie informujemy, że osoby, które pobrały już swoje kody do wcześniejszej usługi FunPakiet, mogą z nich korzystać nadal, bez konieczności ponownej rejestracji.

Autor: MiPBP w Raciborzu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
8
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.