Aktualności26 czerwca 202114:54
Holi Święto Kolorów w Raciborzu

0
Reklama
Powiat:
Największa w Polsce kolorowa trasa zawitała do Raciborza w ramach Festiwalu Górnej Odry. Na miejsce zabawy wybrano zieleniec przy lodowisku Piastor. Pierwszy wyrzut nastąpił o 14.10. Tak to wyglądało na wideo.
UdostępnijKomentuj (0)





































![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)










































![Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784353972potancowka-pod-kasztanem-ilustracja-jpg-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany