Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 marca 202108:49

Nie ma komu poprowadzić komisji budżetu i finansów

Nie ma komu poprowadzić komisji budżetu i finansów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Były prezydent a obecnie radny Mirosław Lenk miał zadebiutować dziś w roli przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów Rady Miasta. Ze względów zdrowotnych nie może się pojawić w ratuszu.

Zwołaną dziś, 29.03., na 15.00 komisję musiano więc odwołać, bo radni nie zdołali wybrać dotąd zastępcy przewodniczącego Lenka. Z funkcji tej na ostatniej sesji zrezygnowała radna Anna Wacławczyk, prywatnie żona urzędującego od stycznia wiceprezydenta Dawida Wacławczyka, kierująca pracami komisji po tym jak z mandatu i funkcji jej przewodniczącego zrezygnował w zeszłym roku Józef Galli. Stan na dziś jest taki - przewodniczący ma uzasadnioną nieobecność ze względów zdrowotnych, wiceprzewodniczącego brak. 

W skład komisji wchodzą radni: Marian Czerner, Leon Fiołka, Justyna Henek-Wypior, Piotr Klima, Krystyna Klimaszewska, Henryk Mainusz, Anna Szukalska, Michał Szukalski, Anna Wacławczyk.

Radni miejscy obradują ostatnio w systemie stacjonarnym, z zachowaniem reżimu, w sali kolumnowej ratusza. Niestety, w przypadku stwierdzenia zakażenia koronawirusem u jednego z nich może to wywołać zakażenia u pozostałych, w tym urzędników. W Polsce trwa trzecia fala epidemii.

Radni powiatowi obradują w systemie zdalnym.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Styl życia4 czerwca 202612:12

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO]

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Liczne grono wiernych uczestniczyło w uroczystości Bożego Ciała w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu. Tradycyjna procesja eucharystyczna po Mszy Świętej przeszła ulicami centrum miasta, gromadząc mieszkańców, którzy wspólnie dali świadectwo swojej wiary.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.