Teatr zaprezentuje sztukę na boisku

Objazdowy Festiwal Teatralny pt. „Teatr na ugorze” już niebawem w Babicach, a dokładnie na boisku LKS „Sparta” przy ulicy Wiejskiej 68, które będzie pełniło rolę sceny teatralnej.
Na trawie niczym na deskach scenicznych zaprezentują się teatry z Lądka-Zdroju, Supraśla, Kleszczeli, Rzeszowa i Jastrzębia-Zdroju, które przeniosą widzów w świat baśni, fantazji, legend i niezwykłych opowieści. Muzycznie całość uświetni występ Pawła Pawlika- barda grającego na akordeonie. Nie zabraknie również warsztatów teatralnych i taneczno- muzycznych, będą tańce, hulańce i swawole. Ideą „Teatru na ugorze” jest pokazanie kultury w przestrzeniach kompletnie do tego nie przystosowanej, a skierowanej do osób ,które na co dzień mają ograniczony dostęp do kultury.
Na Festiwal Teatru Objazdowego zapraszamy całe rodziny, babcie, dziadków, ciocie i znajomych, ponieważ impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszym odbiorze wejściówek w GCK w Nędzy, ul. Strażacka 2.
Pomysłodawcą imprezy jest Fundacja Harmonicznego Chaosu z siedzibą w Pstrążnej.
22 sierpnia od godz.15.00, boisko Sparty Babice.





![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)


![Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785099433img-5266-.jpg)




![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)






![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany