Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 czerwca 202013:42

Pracownicy raciborskiego przedszkola pompowali dla Sandry z Kalisza

Pracownicy raciborskiego przedszkola pompowali dla Sandry z Kalisza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Akcja #GaszynChallenge na dobre zadomowiła się w wielu miejscach w całej Polsce. Zadanie polegające  na wykonaniu dziesięciu pompek wykonują policjanci, piłkarze, urzędnicy. Teraz do akcji dołączyli także nauczyciele i pracownicy Przedszkola numer 23 im. Stefana Vajdy z Raciborza.

Nauczyciele i pracownicy zostali nominowani do udziału w akcji #GaszynChallenge przez Urząd Gminy w Rudniku. Przedstawiciele raciborskiej placówki przedszkolnej pompki i przysiady wykonywali dla Sandry, półrocznej mieszkanki Kalisza chorującej na rdzeniowy zanik mięśni - SMA.

Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto Sandry. Pomóc może jednak tak naprawdę każdy. Wystarczy wejść TUTAJ,  a następnie postępować zgodnie z poleceniami na stronie.

Nauczyciele i pracownicy placówki z ulicy Mysłowickiej w Raciborzu nominowali także kolejnych uczesnitków akcji. Są to: Żłobek w Raciborzu, ZOPO w Raciborzu oraz Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 lipca 202510:23

Związkowiec o sytuacji Eko-Okien: redukcje załogi mogą sięgnąć 50 proc.

Związkowiec o sytuacji Eko-Okien: redukcje załogi mogą sięgnąć 50 proc. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
37
Powiat:

- Z nieoficjalnych informacji pochodzących od przedstawicieli kadry zarządzającej w Eko-Oknach na chwilę obecną redukcja może dotyczyć 40-50 proc. załogi - onet.pl cytuje Dawida Brożka, przewodniczącego MOZ NSZZ "S" Silesia w Stanowicach.

źródło: onet.pl, fot. mat. prasowe spółki
Reklama
Aktualności12 lipca 202510:10

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ogłoszenie płatne
Aktualności11 lipca 202507:00

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W nadchodzący weekend po raz kolejny będzie się wiele działo. Sprawdź, co wydarzy się w Raciborzu i okolicy w najbliższych dniach i zdecyduj, gdzie się wybrać.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.