Aktualności1 maja 202010:02
Tegoroczna majówka bez parady motocyklistów. Jest plan awaryjny

0
Reklama
Powiat:
Obowiązuje przepisy sprawiły, że w tym roku nie dojdzie, 1 maja, do inauguracji sezonu motocyklowego w Raciborzu.
- Mielibyśmy tysiąc motocyklistów, ogromne zgromadzenie, w kościołach na mszy może być niewiele osób, trudno decydować, kto mógłby wejść, a kto nie - mówi organizator corocznej parady Andrzej Złoczowski z grupy SRC Motocykle. Zaniechano symbolicznej inauguracji, za to w planach - w zależności od rozwoju sytuacji - jest zorganizowanie zlotu w terminie późniejszym, najprawdopodobniej w Rudach, gdzie mogłaby się odbyć msza św. polowa dla większej liczby motocyklistów. W galerii zdjęcia z 1 maja 2019 r.


























![Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785857544img-9701-.jpg)






![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)














![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780318chevrollet2-2-1-.jpg)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz