Włosi przeprowadzili się pod Racibórz. Gdzie zgłaszać obawy?

To jeden z telefonów, jaki odebraliśmy w związku z zagrożeniem koronawirusem. Gdzie mieszkańcy powinni zgłaszać swoje zaniepokojenie?
Do jednej z dużych firm wciąż przyjeżdżają samochody dostawcze z całej Europy. - Też jesteśmy zagrożeni, nikt się tym nie interesuje, co mamy zrobić? - pyta pracownik.
W jednej z wsi pod Raciborzem zamieszkała rodzina, która niedawno przeprowadziła się tu tymczasowo z Włoch. - Nie zachowują środków bezpieczeństwa - informuje nas Czytelniczka, zaniepokojona obrotem sprawy.
Wczoraj dotarł do nas głos Czytelniczki zaniepokojonej imprezą na ponad 130 osób w jednym z raciborskich lokali. - Próbowałyśmy dzwonić do Sanepidu oraz Urzędu Miasta, ale wszędzie nas odsyłają, że to jest decyzja organizatora. W tej sytuacji się obawiamy czy nie jest to zagrożenie dla mieszkańców naszego miasta? - czytamy w korespondencji.
Redakcja nie pośredniczy w tego typu interwencjach!
Jak informuje nas Krzysztof Szydłowski, kierujący Referatem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, wszelkie tego typu sprawy należy zgłaszać w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Raciborzu ul. Batorego 8 TELEFON ALARMOWY: +48 604 106 359
tel. (32) 459 41 32
fax. (32) 459 41 31
e-mail: [email protected]







![Łańce rozpoczęły sezon dożynkowy w powiecie raciborskim [FOTO i WIDEO] Łańce rozpoczęły sezon dożynkowy w powiecie raciborskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786798787dsc-6420-.jpg)

![KS Pietraszyn świętuje 100-lecie. Klubowi życzono awansu do okręgówki [FOTO i WIDEO] KS Pietraszyn świętuje 100-lecie. Klubowi życzono awansu do okręgówki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786794540dsc-6378-.jpg)
![Pożegnanie lata w Krowiarkach. Wielkie przeboje Sopotu i The Greatest Fire Show na tle pałacu [ZAPROSZENIE] Pożegnanie lata w Krowiarkach. Wielkie przeboje Sopotu i The Greatest Fire Show na tle pałacu [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786774834plakat2slajder-1-.jpg)


![Markowice bawiły się na festynie. Były atrakcje dla dzieci, muzyka i strażackie zabawy [FOTO] Markowice bawiły się na festynie. Były atrakcje dla dzieci, muzyka i strażackie zabawy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786864832photo-28-z-43-.jpg)
![Kościół, który miał zniknąć. Ocalał dla polskich nabożeństw [KARTKA Z HISTORII] Kościół, który miał zniknąć. Ocalał dla polskich nabożeństw [KARTKA Z HISTORII] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786776305jakub-.jpg)

![Msza polowa i polskie piosenki w Arboretum Bramy Morawskiej [FOTO i WIDEO] Msza polowa i polskie piosenki w Arboretum Bramy Morawskiej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786809388dsc-6531-.jpg)
![50. Piesza Pielgrzymka Opolska wyruszyła z Raciborza na Jasną Górę [FOTO i WIDEO] 50. Piesza Pielgrzymka Opolska wyruszyła z Raciborza na Jasną Górę [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786957528dsc-6552-.jpg)
![Dwie minuty, które ustawiły mecz. Gamów z udanym początkiem sezonu [FOTO] Dwie minuty, które ustawiły mecz. Gamów z udanym początkiem sezonu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786824028gre07637-.jpg)

![Włochy bez biletu lotniczego. Vespa, podróże, książka i smak cannoli [ZAPROSZENIE] Włochy bez biletu lotniczego. Vespa, podróże, książka i smak cannoli [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786875475vespa-.jpg)


![Unia II rozbiła Ocice. Po przerwie gospodarze nie dali rywalom szans [FOTO] Unia II rozbiła Ocice. Po przerwie gospodarze nie dali rywalom szans [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786899685gre07693-.jpg)


















![Zawada Książęca udanie rozpoczęła sezon. Beniaminek pokonał Kuźnię [FOTO] Zawada Książęca udanie rozpoczęła sezon. Beniaminek pokonał Kuźnię [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786956535photo-25-z-65-.jpg)







Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.