Miasteczko drogowe Straży Miejskiej prawdziwym hitem

Strażnicy miejscy dysponują nowymi pomocami naukowymi - dzięki którym prowadzone przez nich zajęcia dla przedszkolaków są dużo ciekawsze i cieszą się większym zainteresowaniem. Miasteczko drogowe, bo o nim mowa zrobiło furorę w Przedszkolu nr 26. Wkrótce strażnicy z miasteczkiem pojawią się w kolejnych raciborskich przedszkolach.
Nauka poprzez zabawę - to sprawdzony przepis na sukces. Raciborscy strażnicy miejscy sięgnęli po niego z myślą o najmłodszych, dla których od lat prowadzą lekcje o bezpieczeństwie. Urząd Miasta zakupił miasteczko drogowe - zestaw akcesoriów takich jak: rozkładane przejście dla pieszych, sygnalizacje świetlną, a nawet makiety pojazdów - które dzięki specjalnym szelkom dzieci mogą założyć i w ten sposób przez zabawę, i symulowanie sytuacji drogowych - uczyć się bezpiecznych zachowań i postaw.


















![Święcenie pokarmów wielkanocnych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] Święcenie pokarmów wielkanocnych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775301966img-8259-.jpg)








![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożary, wypadki i działania pomocowe [RAPORT] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożary, wypadki i działania pomocowe [RAPORT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775377393659797022-122128211637079676-1335921159859743119-n-.jpg)
![Piłkarska Wielka Sobota [WYNIKI i TABELE] Piłkarska Wielka Sobota [WYNIKI i TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775338280fussball-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany