Aktualności20 lutego 202008:55
Raport 998. Strażacy usuwali konar w Rudach

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
W środę raciborscy strażacy odnotowali jedną interwencję. Dotyczyła ona usunięcia konaru zwisającego z drzewa.
Informacja dotarła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godzinie 14.58 i dotyczyła usunięcia zwisającego konaru w Rudach. Do akcji skierowano jeden zastęp PSP i jeden zastęp miejscowego OSP. Konar stwarzający zagrożenie znajdował się na wysokości około dwunastu metrów. Szybkie działania strażaków pozwoliły uniknąć strat i poszkodowanych.









































![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775905535dsc-2016-.jpg)


![Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach powiatu raciborskiego. Wpadka kierowcy audi [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908130zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)
![Mroczne historie i muzyka filmowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Mroczne historie i muzyka filmowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775891477dsc-0134-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany