Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 lutego 202014:10

35-latek pod wpływem narkotyków wpadł podczas kontroli drogowej

35-latek pod wpływem narkotyków wpadł podczas kontroli drogowej  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Policjanci z prewencji raciborskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalne posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem będąc w stanie po użyciu środków zabronionych. 35-latek wpadł w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej. Zabezpieczyli 0,27 grama narkotyku.

2 lutego br. około godziny 23:45 policjanci raciborskiej prewencji w Raciborzu na ulicy Rybnickiej zauważyli VW Passata, za którym był podany komunikat. Z informacji podanej przez dyżurnego jednostki wynikało, że kierowca może być pod wpływem środków odurzających. Mundurowi zauważyli jak kierowca zamienia się miejscem z pasażerem. Podczas kontroli policjanci ustalili, że kierowca VW to 35-letni mieszkaniec Raciborza, który w trakcie legitymowania wykazywał objawy zdenerwowania, co wzbudziło podejrzenie, iż w pojeździe mogą znajdować się substancje zabronione. Policyjna intuicja i tym razem nie zawiodła, gdyż -jak się okazało - w samochodzie mundurowi ujawnili woreczki z zawartością 0,27 grama marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się być 35-latek. Ponadto 35-latkowi została pobrana krew celem ustalenia, czy prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pamiętajmy każda nawet niewielka ilość posiadania narkotyku to przestępstwo! Zgodnie z kodeksem karnym za tego typu przestępstwo grozić może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności21 października 202519:14

Mieszkańcy bloku na Ostrogu walczą z drażniącym zapachem chemikaliów w ich mieszkaniach

Mieszkańcy bloku na Ostrogu walczą z drażniącym zapachem chemikaliów w ich mieszkaniach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Od 10 października mieszkańcy bloku przy ul. Książęcej w Raciborzu skarżą się na intensywny zapach izolatu w mieszkaniach. Sprawa związana jest z remontem balkonów prowadzonym przez firmę z Burgrabic. Lokatorzy obawiają się o zdrowie swoje i dzieci.

red.
Reklama
Aktualności21 października 202514:32

Prokuratura Krajowa skierowała akt oskarżenia przeciwko posłowi na Sejm RP Michałowi Wosiowi [KOMUNIKAT]

Prokuratura Krajowa skierowała akt oskarżenia przeciwko posłowi na Sejm RP Michałowi Wosiowi [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
44
Racibórz:

- W dniu 21 października 2025 r. prokurator z Zespołu Śledczego Nr 2 Prokuratury Krajowej w sprawie o sygn. akt 1001-22.Ds.8.2025 skierował do Sądu Okręgowego w Warszawie akt oskarżenia przeciwko Michałowi Wosiowi – posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, byłemu Podsekretarzowi Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości - podała w komunikacie Prokuratura Krajowa.

komunikat prasowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności21 października 202518:21

Zderzenie dwóch samochodów w Rzuchowie

Zderzenie dwóch samochodów w Rzuchowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KPP Racibórz, A. Zielonka
Reklama
Aktualności22 października 202512:08

Business Mixer w Raciborzu. Nowy etap współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną [FOTO i WIDEO]

Business Mixer w Raciborzu. Nowy etap współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
19
Racibórz:

22 października 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyło się wydarzenie o dużym znaczeniu dla przyszłości lokalnej gospodarki. Podczas spotkania Business Mixer – KSSE w każdej gminie podpisano umowę o współdziałaniu na rzecz aktywizacji gospodarczej Miasta Racibórz w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Porozumienie zawarli przedstawiciele Miasta Racibórz oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) - prezydent Jacek Wojciechowicz i Andrzej Zabiegliński.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Nasz Racibórz 03.10.2025
2 października 202517:23

Nasz Racibórz 03.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.