Aktualności28 stycznia 202010:06
Na Podmiejskiej znaleziono pocisk artyleryjski

0
Reklama
Racibórz:
Znalezisko ujawniono wczoraj, w czasie prac ziemnych na ulicy Podmiejskiej w Raciborzu.
Pierwsze zgłoszenie o znalezionym niewybuchu wpłynęło do komendy PSP o godzinie 8.39. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków. Ich działania polegały na zabezpieczeni miejsca znaleziska do czasu przybycia policji. Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, kom. Mirosław Szymański niewybuch został już zabrany przez saperów z Gliwic. Najprawdopodobniej był to pocisk artyleryjski.
fot. archiwum portalu



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany