Po Raciborzu krąży informacja o likwidacji SP 8

Nie tylko kwestia likwidacji jednej ze szkół w centrum Raciborza, ale także położonej na Starej Wsi SP 8 działającej w ramach Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego elektryzuje raciborską opinię publiczną.
- To fake - ucina jednoznacznie minister Michał Woś, do niedawna cżłonek zarządu województwa śląskiego i śląski radny sejmikowy. Marszałek województwa śląskiego nie podejmuje żadnych działań związanych z likwidacją SP 8. Prowadzenie szkoły, na mocy porozumienia z gminą, to jego zadanie. Plotkę, jak ustaliliśmy, rozpuszcza jeden z byłych nauczycieli tej szkoły, który widziałby tu sportowy ośrodek szkoleniowy. Są to jednak jego prywatne opinie, a nie kierunki działań samorządowych władz wojewódzkich.












![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)

![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)



![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)
































Komentarze (0)
Dodaj komentarz