W gminie Krzyżanowice wszystkie placówki za strajkiem

Spiór zbiorowy wszczęto we wszystkich placówkach gminy Krzyżanowice - informuje ZNP. We wszystkich opowiedziano się za strajkiem.
Referendum odbyło się w jedenastu placówkach oświatowych gminy Krzyżanowice. We wszystkich głosujący opowiedzieli się za strajkiem. W pięciu było to 100 proc., w pozostałych wynik ten kształtował się od 81 do 94,4 proc.


![Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] Planowane wyłączenia prądu w powiecie raciborskim [TERMINARZ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1668335352tauron-dystrybucja-5-.jpg)







![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)
![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)






























![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany