Kolejna edycja WOŚP w Tworkowie. Salon Luiza znów zagrał z Orkiestrą

25 stycznia 2026 roku w Tworkowie odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany dzięki zaangażowaniu studia fryzjerskiego „Luiza”. Tegoroczna edycja po raz kolejny połączyła mieszkańców wokół wspólnego celu.
Finał WOŚP w Tworkowie na stałe wpisał się w lokalny kalendarz wydarzeń charytatywnych. Tegoroczna edycja, która odbyła się 25 stycznia 2026 roku, była kolejną odsłoną inicjatywy realizowanej z inicjatywy studia fryzjerskiego „Luiza”. Mieszkańcy mogli skorzystać z usług fryzjerskich, takich jak strzyżenie i modelowanie, a także wziąć udział w dodatkowych atrakcjach przygotowanych na tę okazję.
Wydarzenie od lat ma charakter międzypokoleniowy i integracyjny, gromadząc zarówno stałych uczestników, jak i nowych sympatyków Orkiestry. Ważną rolę w organizacji odegrali również lokalni strażacy oraz osoby zaangażowane w przygotowanie i przebieg finału.
W ramach tegorocznej zbiórki udało się zgromadzić 23 389 zł. Dla porównania, podczas ubiegłorocznej edycji akcji „Fryzjerzy grają” zebrano 27 041,97 zł, które zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kolejny finał w Tworkowie potwierdził, że inicjatywa zapoczątkowana przez salon „Luiza” od kilku lat skutecznie łączy lokalną społeczność i realnie wspiera ogólnopolską zbiórkę WOŚP.







![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)









![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany