Aktualności21 kwietnia 201720:01
Pożar i kolejny specjalista od parkowania

0
Reklama
Racibórz: Z redakcyjnej poczty. W galerii zdjęcia naszych Czytelników. #Szymon informuje o pożarze śmietnika przy pl. Konstytucji 3 Maja, dziś 21 kwietnia około godz. 17.00. To kolejne takie zdarzenie w ostatnim czasie w Raciborzu. Wiele z nich to efekt podpaleń. #Wojtek pokazuje kolejnego "miszcza" parkowania przy Wojska Polskiego. Kierowcy nagminnie łamią tu przepisy, o czym niedawno informowaliśmy w liście jednego z Czytelników.
UdostępnijKomentuj (0)


![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)



![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)




















![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany