Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 października 201617:58

Przyjrzyjcie się temu zdjęciu! Nasz Czytelnik zaskoczony tym, co zobaczył

Przyjrzyjcie się temu zdjęciu! Nasz Czytelnik zaskoczony tym, co zobaczył - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Gorliwość raciborskich urzędników zaimponowała naszemu Czytelnikowi. Sprawdźcie dlaczego! 

- Przesyłam interesujące zdjęcia parku przy ul. Warszawskiej, gdzie średnia ilość śmietników na metr kwadratowy jest chyba najwyższa w Polsce (ok. 225 m2 na śmietnik) - napisał do nas pan Marek. Odnowione ścieżki w małym parku przy Warszawskiej-Żeromskiego-Matejki, przypomnijmy, kilka razy były przedmiotem dyskusji na sesji Rady Miasta. Nie ma tu płytek chodnikowych, lecz specjalne, drobne kruszywo. Mieszkańcy, jak informowali radni, skarżyli się, że sporo jest przez to pyłu, nie da się jeździć na rolkach, ale ratusz już w zeszłym roku tłumaczył, że tak jest lepiej dla drzew. - To jest ta sama technologia, co w Wilanowie - objaśniał wiceprezydent Wojciech Krzyżek. Potem były zastrzeżenia, że są nowe ścieżki, ale ławki pozostawiono oddalone od nich. - Sprawdzimy i przestawimy - zapewniał prezydent. Doszły do tego głosy, że przydałyby się też kosze na odpady. To też obiecano załatwić. Jak widać są nowe ławki i kosze na śmieci. 

01skwer

Autor: ,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był KS Kolejarz Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.