Oman szuka nowego właściciela

Oman to pies, krzyżówka owczarka niemieckiego z rottweilerem. Ma pięć lat i szuka nowego domu.
Jego właściciele, ze względu na okoliczności przeprowadzki i zmianę dotychczasowego miejsca zamieszkania, zostali zmuszeni, by go oddać.
Ich pupil był do tej pory psem podwórkowym i świetnie nadaje się do pilnowania domu lub innego obiektu. Niestety dom, którego do tej pory strzegł, został sprzedany, a nowi właściciele nieruchomości zwierzaka po prostu nie chcą. Oman posiada wszystkie niezbędne szczepienia, udokumentowane w książeczce zdrowia psa. Zna również podstawowe komendy, których nauczył się na specjalistycznym szkoleniu. Właściciele mają nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zechce go przygarnąć, inaczej nie pozostanie im nic innego, jak oddać Omana do schroniska dla zwierząt...
Jeżeli ktoś z naszych czytelników/czytelniczek chciałby "zaadoptować" czworonoga, podajemy kontakt telefoniczny: 696 451 054 i mailowy: [email protected].
Iwona Świtała


![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)




![Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770475503631021649-122120989347079676-7477121162547670929-n-.jpg)

![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)


































![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany