Rada rodziców ZSP na Płoni zaprasza na festyn

Już w czwartek, 23 czerwca na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w dzielnicy Płonia odbędzie się festyn rodzinny, na który serdecznie zaprasza Rada Rodziców placówki.
W programie wydarzenia nie zabraknie atrakcji. Będą występy artystyczne dzieci, dmuchańce, kolorowe warkoczyki i tatuaże, malowanie twarzy, animacje oraz konkurencje sportowe dla wszystkich. Nie zabraknie także obficie zaopatrzonego bufetu. Szkolna kawiarenka zapewni grillowaną kiełbaskę, ciasta, popcorn oraz napoje. Wydarzenie będzie okazją do wspólnego pożegnania roku szkolnego.













![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)




![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)


![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany