Pożegnanie z filmowymi sekretami

W roku szkolnym 2018/2019 klasy Ia i Ib uczestniczyły w comiesięcznych zajęciach z cyklu "Filmowe sekrety" w ramach ogólnopolskiego projektu Filmoteka Szkolna Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.
Zajęcia odbywały się w Domu Kultury "Strzecha". Podczas każdego spotkania uczniowie oglądali specjalnie dla nich wybrane filmy - zarówno aktorskie, jak i animowane. Największym zainteresowaniem cieszyły się szwedzkie filmy z serii "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai".
Pierwszoklasiści brali również udział w zajęciach prowadzonych przez pana Andrzeja Śliwińskiego, które pozwoliły im poznać sekretu kina. Tematyka była bogata - "Jak działa kino?", "Aktorskie zadania", "Książka i film", "Muzyka w filmie", "Co to jest animacja?", "Co to jest scenografia?". Podczas tych spotkań uczniowie bogacili swoją wiedzę i wyobraźnię - stawali się bardziej świadomymi widzami. W ostatnich zajęciach uczestniczyła również klasa Id.
![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)
![Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763202752img-0271-.jpg)

![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany