Ferie zimowe w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu informuje, iż podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2013/2014 placówka będzie czynna głównie w godzinach od 7.30 – 15.30 a zajęcia zostały rozplanowane wg uzgodnień z nauczycielami form stałych począwszy od godz. 9.00.
Ponadto w ramach zajęć feryjnych zorganizowane zostały dla młodych wokalistów placówki warsztaty wokalno-aktorskie, które poprowadzi Maria Meyer – aktorka dramatu i estrady m.in. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, która w roku 2013 z rąk Marszałka Województwa Śląskiego otrzymała Nagrodę Artystyczną - Złota Maska. Warsztaty mają zaplanowany swój przebieg w dniach: 20-23 stycznia br. Natomiast w dniu 27 stycznia 2014 roku o godzinie 18.00, w sali widowiskowej MDK przy ulicy Stalmacha 12 nastąpi ich podsumowanie w oparciu o przygotowany spektakl muzyczny z uczestnikami warsztatów, na które już teraz serdecznie zapraszamy.
W dniu 31 stycznia br. będą miały miejsce na terenie MDK w Raciborzu warsztaty z tańca towarzyskiego, w których udział wezmą wychowankowie kół tanecznych placówki a poprowadzi je Wojciech Wolinowski – trener tańca towarzyskiego, tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S, sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, właściciel szkoły Tańca RONDO w Rybniku. Warsztaty te poprzedzą VIII Karnawałową Rewię Tańca zaplanowaną na dzień 1.02.2014r. a także II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PIAST 2014, który przebiegać będzie w dniu 2.02.2014r. na terenie Areny RAFAKO w Raciborzu. Patronat nad wymienionymi imprezami tanecznymi sprawują Starosta Raciborski i Prezydent Miasta Racibórz.
Poza tym na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w okresie ferii zimowych będą miały miejsce różne zajęcia artystyczne a także ogólnorozwojowe dla jego wychowanków. Planowane są również wyjścia poza placówkę w tym m.in. na lodowisko i do kina.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany