Zatrzymali osoby poszukiwane

W minionym tygodniu funkcjonariusze Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanych obywateli Polski.
Na lotnisku w Katowicach – Pyrzowicach podczas odprawy granicznej zatrzymano trzech mężczyzn i jedną kobietę. 12 sierpnia został zatrzymany mężczyzna powracający do Polski z Wielkiej Brytanii. Kolejne trzy osoby, które miały zamiar opuścić Polskę zatrzymano 15 i 16 sierpnia.
Podczas realizacji czynności w zakresie ochrony szlaków komunikacyjnych prowadzonych 14 sierpnia w Mszanie zatrzymano kolejnego obywatela Polski. Wszystkie osoby były poszukiwane przez Policję oraz na podstawie listów gończych za bójki, pobicia, kradzieże i nieuregulowany stosunek do powszechnego obowiązku obrony RP. Zatrzymanych osadzono w zakładach karnych i areszcie śledczym.










![Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770897209img-20260212-112748-.jpg)












![ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770926855chatgpt-image-12-lut-2026-21-06-36-2-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany