Cel osiągnięty sześciolatek do szkoły przyjęty w SP nr 13 w Raciborzu

Dzień otwarty odbył się 29 listopada o godz.16.00. W spotkaniu wzięło udział 22 rodziców z dziećmi sześcioletnimi, liczna grupa rodziców dzieci sześcioletnich, które są naszymi uczniami, przedstawiciel WEKiS - Katarzyna Komor, przedstawicielki PPP, wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie klas II c, III a, III b.
Spotkanie rozpoczęło się od występu dzieci pod tytułem: „Czystość to zdrowie”, które przygotowały w ramach projektu edukacyjnego realizowanego razem z Państwową Inspekcją Sanitarną pt. „ Czyste Ręce”.
Po występie dzieci dyrektor Bogusława Małek powitała wszystkich przybyłych na dzień otwarty, scharakteryzowała placówkę, omówiła bazę dydaktyczną szkoły, przedstawiła ofertę edukacyjną. Był także czas na zwiedzenie szkoły. W świetlicy szkolnej na zebranych czekał słodki poczęstunek.
Podczas całego spotkania rodzice mieli możliwość rozmowy z nauczycielami i rodzicami naszych uczniów, którzy posłali dzieci do szkoły w wieku sześciu lat.
BM
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany