Wiosna w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach - największy targ roślin doniczkowych w Polsce!

Festiwal Roślin w Katowicach – wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji, odbędzie się już w najbliższy weekend w dniach 1-2 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym obok Spodka. To kolejna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach.
Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie.
Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych, torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o uprawie roślin i zdobyć niezbędne akcesoria do domowego ogrodu.
W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu.
Jakość roślin dostarczanych na Festiwal jest wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają one prosto z hodowli, dlatego Festiwal Roślin to idealne miejsce dla osób, które chcą wzbogacić swoje wnętrza o zielone dodatki.
Rozmawialiśmy z organizatorem, który podkreślił, że Festiwal Roślin to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników roślin. – Staramy się przede wszystkim, aby nasze rośliny były dostępne dla wszystkich, a ich ceny były jak najniższe, ponieważ wiemy, że dla wielu osób to nie tylko hobby, ale również styl życia – mówił organizator.
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Płatność gotówką, kartą lub BLIK.




![Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176656572882ad1b7a-75e1-4847-a05c-fc803d3aa018-2-.jpg)

![Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17665706173eeca7a5-b018-48f2-be99-860b7c1d1a95-.jpg)
![Seria zdarzeń drogowych i interwencji strażaków [RAPORT 998] Seria zdarzeń drogowych i interwencji strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766482370603854012-1173196208297703-2705687028020719186-n-2-.jpg)







![Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766567714zrzut-ekranu-2025-12-24-o-10-14-44-.png)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany