Kierowca chevroleta przeszarżował na drodze do Brzeźnicy

Wczoraj, 4 listopada, służby wezwano na ul. Podmiejską na trasie z Raciborza-Miedoni do Brzeźnicy.
Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego około godz. 23.30 otrzymało informację o samochodzie, który wypadł z drogi, dachując w głębokim rowie. Po dojeździe na miejsce służb ratunkowych okazało się, że na łuku jezdni pomiędzy wschodnią obwodnicą a Brzeźnicą na pobocze zjechał chevrolet. Na miejscu nie zastano kierowcy. Strażacy zabezpieczyli pojazd i wrócili do remiz. Policja czekała na kierującego.
Jak się okazało to 44-latek. Nie dostosował prędkości do warunków na jezdni. Nic mu się nie stało. Był trzeźwy. Został pouczony przez funkcjonariuszy drogówki.


![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)







![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)


![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)










![Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765620050dsc-7094-duz-y-.jpeg)




























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.